niedziela, 18 grudnia 2011

folk. [Agata]


Muszę się czymś pochwalić, w zasadzie to i kimś. Nie dość, że mój chłopak jest świetnym kucharzem to jeszcze mamy zbliżone do siebie gusty. A to drugie sprawiło, że w prezencie urodzinowym podarował mi tą zachwycającą mnie torebkę firmy GOSHICO. Z ręką na sercu przyznaję, że podobają mi się wszystkie modele torebek tej marki ale najbardziej właśnie ten. Być może, dlatego, że trzymam go w ręku :)
A pawia podkradłam mamie.


Z dotychczasowymi charakterystycznymi ludowymi motywami na torebkach GOSHICO (od których, jak słyszałam założycielki chcą powoli odchodzić) bardzo kojarzy mi się klimat i estetyka ostatniej płyty Moniki Brodki, którą uwielbiam od zawsze. Poniżej okładka tej płyty i jedna z wielu nowatorskich piosenek, które się na niej ukazały.
Brodka - Szysza

3 komentarze:

 1. wez sie tak nie podniecaj

  OdpowiedzUsuń
 2. zamiast modą zainteresuj się poprawna pisownią.. pisze się podobne gusta.

  OdpowiedzUsuń
 3. przed umieszczeniem kolejnego podobnego komentarza radzę skorzystać ze słownika języka polskiego. jeżeli nie posiadasz takiego w domu, bez problemu znajdziesz go w internecie :)
  jednak uproszczę Ci to dodatkowo, zajrzyj TU: http://slowniki.gazeta.pl/pl/gust LUB TU: http://pl.wiktionary.org/wiki/gust

  OdpowiedzUsuń